O nás

  • V oblasti alarmů podnikáme od roku 1992. Za tuto dobu jsme realizovali více než stovku alarmů od Šluknovského výběžku po Šumavu. Naším cílem není kvantita, ale kvalita. V současnosti preferujeme montáže alarmů do menších až středně velkých objektů v okrese Litoměřice a okolí.
  • Jsme rodinná firma, která se zabezpečovací technice věnuje již 25 let. S naprostou většinou zákazníků se osobně známe. Zákazník vždy telefonuje známé osobě a ví, kdo k němu přijede na servis, případně na opravu.
  • Za čtvrt století máme mnoho realizovaných projektů a spokojených zákazníků, kteří vložili svou bezpečnost do našich rukou. Tento fakt nám dělá nesmírnou radost, ale také na nás klade vysoké nároky a posouvá nás vpřed, abychom mohli poskytovat stále lepší služby.
  • Z bezpečnostních důvodů zde neuvádíme seznamy našich zákazníků. Ke každému přistupujeme individuálně a nanejvýš diskrétně. Nejlepší referencí pro lokální firmu je osobní doporučení spokojeného zákazníka.
  • V námi zabezpečených objektech se postupně montovaly renomované systémy kanadských výrobců DSC či Paradox Security. Současně s nimi jsme montovali výrobky začínajícího českého výrobce zabezpečovacích systémů JAPE, dnešního Jablotronu. Alarmy Jablotron tvoří dnes hlavní sortiment námi nabízených alarmů.